تقویت آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل یا تقویت کننده موبایل / ایجاد و توسعه شبکه GSM (آنتن موبایل) و پوشش دهی در نقاط کور با هزینه کم و بغیر از روش نصب BTS جدید امری غیر ممکن نیست.

تقویت کننده آنتن موبایل جهت رفع مشکل آنتن دهی موبایل و ایجاد پوشش آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل ارائه شده توسط این شرکت با توان مناسب و با صرف هزینه کمتر قادر به ایجاد پوشش همانند BTS های مخابرات می باشند. سرعت بالای انتقال Data و کاهش نرخ تماسهای ناموفق و حذف نقاط کور از نتایج تقویت سطح سیگنال می باشد که ویژگی کیفیت و توان بالای رپیترهای ارائه شده اطمینان لازم را در تولید چنین سیگنالی تضمین می نماید.

تنوع تقویت آنتن موبایل یا همان تقویت کننده موبایل با تکنولوژیهای مختلف و در توانهای وسیع با توانایی ایجاد پوشش از صد متر مربع تا چند ده کیلومتر مربع نیاز تمام مشتریان را در تمامی پروژه های پوشش برآورده می سازد.

موجود در توان های متوسط و پرقدرت در محدوده چند میلی وات تا ۲۰ وات و با تکنولوژی های متنوع – Noise Figure پایین که موجب افزایش حساسیت BTS ها می شود – مجهز به سیستم Wireless Modem و نرم افزار توانمند به منظور کنترل و مونیتورینگ از راه دور .

تقویت آنتن موبایل Indoor (ایجاد محدوده تلفن همراه در محیط های سرپوشیده و داخل ساختمان ها)

مناسب ترین روش جهت ارتقاء کیفیت مکالمه ، تقویت و ایجاد آنتن شبکه تلفن همراه در مناطق کوهستانی و دورافتاده ، طبقات زیرین ساختمان ها مانند فروشگاه ها و بیمارستان ها ، پارکینگ ها ، هتل ها ، آسانسورها ، ساختمان های معادن ، کارگاه ها و کارخانجات ، واحدها و مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری استفاده از تقویت کننده آنتن موبایل است.

جهت استفاده از سیستم های Indoor لازم است که حتما بیرون از ساختمان مورد نظر ، سیگنال موبایل وجود داشته باشد. این سیستم سیگنال اپرارتورهای تلفن همراه را محیط های بیرونی دریافت به محیط های داخلی انتقال می دهد.

تقویت آنتن موبایل Outdoor (مخصوص ایجاد محدوده تلفن همراه در محیط های باز و ساختمان های بزرگ)

برای تأمین پوشش در مناطقی که کاملا خارج از شبکه قرار گرفته اند، استفاده از تقویت آنتن موبایل ضروری است. این دستگاه نقاط خارج از شبکه تلفن همراه را به شبکه متصل کرده و مناسب برای نقاط خارج از شهر و دور از ایستگاه های موبایل (BTS) می باشد. این تجهیزات برای پوشش شبکه در داخل ساختمانهای بزرگ، برجها و مجتمع ها با تعداد واحدها و مساحت زیاد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

با تقویت کننده انتن موبایل می توان امواج تلفن همراه را تا فاصله ۲۰ کیلومتر دورتر انتقال داده و سپس یک محوطه باز به شعاع چند کیلومتری را تحت پوشش قرار داد. این دستگاهها برای روستاها، معادن، کارخانجات، سدها، نیروگاه ها، کمپهای خارج شهر، سایتهای نفت و گاز و سایر مراکز دور از شهر و خارج از سرویس دهی تلفن همراه، ارتباطی با کیفیتی بالا به ارمغان می آورد. این تجهیزات با توجه به نوع محیط ، شرایط سیگنال و محوطه تحت پوشش شامل انواع متفاوتی است.

مهمترین موارد کاربرد تقویت آنتن موبایل در طرح های Indoor داخل ساختمان ها،محیط های بسته و Outdoor فضای باز:

تقویت پوشش موبایل در ساختمان ها و واحدهای مسکونی ، اداری ، تجاری ، هتل ها ، دیتاسنترها ، داخل کارگاه ها و کارخانه ها و … – پوشش GSM برج ها، ساختمان های بلند ، زیرزمین ها و پارکینگ ها – پوشش GSM مترو و داخل تونل ها – برای اصلاح پوشش GSM مناطق شهری و از بین بردن نقاط کور در شهرها – پوشش GSM WLL برای مناطق روستایی و پوشش GSM شهرک ها – پوشش GSM جاده های خارج شهر و بزرگراه ها – تقویت پوشش GSM مراکز صنعتی و تجاری – پوشش GSM سدها ، نیروگاه ها و کارگاه های جدیدالاحداث ، معادن ، پالایشگاه ها و کارخانجات – افزایش منطقه تحت پوشش BTS در مناطق کوهستانی و … – پوشش GSM مناطقی که در گودی و نقاط پست و یا در بلندی قرار گرفته اند.

خدمات ما

مشاوره و ارائه راهکارهای داخل ساختمان ها و تونل ها Indoor و محیط های باز Outdoor در توان های مختلف – طراحی ، تامین تجهیزات ، گارانتی و نصب ، اجرا ، تست و تحویل نهایی سایت تقویت آنتن موبایل (رپیتر) بصورت کامل. فروش و گارانتی دستگاه های رپیتر ، آنتن ها و تجهیزات جانبی GSM.

فهرست محصولات تقویت انتن موبایل (ریپیتر: تقویت کننده و تکرار کننده آنتن موبایل)

شرکت آنتن ایران ارائه دهنده خدمات فروش و گارانتی رپیترهای Siemens – Comba – WRI (Fiberhome) – HWatel در انواع رپیترهای دو تا هشت کاناله Channel Selective با توانهای متوسط و پرقدرت – انواع رپیترهای Band Selective با پهنای باند قابل تنظیم و با توانهای خروجی کم، متوسط و پرقدرت – انواع رپیترهای Frequency Shifting در توانهای ۲۰w , 10w , 2w – رپیترهای (Hybrid (Channel Selective & Band Selective – انواع رپیترهای Broad Band – انواع رپیترهای داخل ساختمان با نام Indoor Repeater – تقویت کننده نویز پایین BTS – تقویت کننده Micro BTS با خروجی ۲۰W – تقویت کننده GSM Cellular Phone ویژه گوشی های تلفن همراه – بسته های اختصاصی و سفارشی پوشش موبایل متناسب با پروژه هامی باشد.

RF Repeater: Outdoor & Indoor: 1- Channel Selective Repeater 2- Band Selective Repeater (Single/Dual) 3- Hybrid C.S&A.B.S Repeater 4- ICS Repeater