تقویت آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل خارج شهر

تقویت آنتن موبایل خارج شهر

تقویت آنتن موبایل خارج شهر ، تقویت آنتن موبایل در مناطق خارج از شهر بسیار پیچیده تر و دشوار تر از مناطق درون شهری است , چرا که اینگونه مناطق خارج از پوشش دهی دکل ها مخابراتی هستند و به طبع همانند یک شهر دارای سیگنال ورودی قدرتمند و پهنای باند مطلوب نیست . البته ضعف در سیگنال موبایل میتواند تحت تاثیر یک کوه و یا تپه و یا حتی به علت تراکم بالای درختان ایجاد شود. موقعیت هایی که میتواند یک جامعه روستایی , یک مزرعه , تونل , سکوی نفتی , سایت های ساخت و ساز , معدن و یا حتی یک ساختمان اداری در یک نیروگاه در خارج از شهر باشد.

راه حل تقویت آنتن دهی موبایل در این گونه مناطق استفاده از تقویت کننده موبایل با حداقل توان ۵ وات و حداکثر توان ۶۰ وات صورت است که بسته به موقعیت – سیگنال ورودی – میزان پوشش آنتن دهی متغیر است , البته برای راه اندازی این گونه مناطق نیاز به زیر ساخت های اضافه دیگری نیز هست که به عنوان مثال میتوان به راه اندازی برجک آنتن ,تامین منبع برق , چاه ارت و فونداسیون اشاره کرد که همه اینها باعث زمان بر شدن انجام پروژه خواهد شد .

با افتخار این مجکوعه توانسته است با تامین رضایت کامل مشتری تمامی مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در هر نقطه ای از ایران را به بهترین شکل ممکن برطرف سازد , پس اگر به یکی از مشکلات زیر مواجه شدید خوشحال میشویم که با ما تماس بگیرید :

هر نقطه و یا منطقه ای که دارای حداقل سیگنال و یا به طور کل فاقد سیگنال باشد ( no service )

اگر نقطه ای و یا منطقه ای وجود دارد که نزدیکترین نقطه ای که آنتن دهی موبایل وجود دارد ۱ الی ۱۰۰ کیلومتر با شما فاصله دارد – یک ساختمان اداری چند طبقه مستقر در یک سایت ساخت و ساز که کیلومتر ها با شهر و دکل های بی تی اس فاصله دارد – کانکس ها و استراحت گاههای بیابانی و کوهستانی – سکوهای نفتی دریایی – تونل ها و سد ها و معادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *